Coś dla naszych kotków – porównujemy najnowsze zabawki dla zwierzaków

Kotek
Spojrzałeś online na przeróżne zabawki dla kota i błyskawicznie zdałeś sobie sprawę, że jest dużo typów do wyboru? Są zabawki interaktywne, zabawki elektroniczne istandardowe kulki i myszy. Jakie są te zabawki? Które z nich wybrać?

Spróbujmy wytłumaczyć parę przeróżnych typów, jakie pomogą Ci odszukać godziwą zabawkę dla twojego kota. Najpierw weźmiemy po lupę interaktywne zabawki dla kota. Jest to rodzaj zabawki, która zezwala bawić się wam razem. Zabawa z kotem pomaga
zabawki dla kota w e-sklepie Glonojad
Autor: Jennifer
Źródło: http://www.flickr.com

skonstruować więź oraz twój kot (zobacz również pielęgnacja kotów) uczy się tego, że jesteś postacią, która uwielbia się z nim bawić.

Twój kot nie chce się nudzić – zafunduj mu nową zabawkęKażdy kot jest ponadprzeciętny oraz ma swoją własną indywidualność. Koty ubóstwiają gry, ale każdy kot będzie musiał znaleźć swój ulubiony rodzaj zabawki. Akcesoria, jakie skaczą się i ruszają są zawsze kuszące dla nich. Na przykład, zabawki przyłączone do sznurka to interaktywne zabawki i wielokrotnie określane są jako biegunowe zabawki. Trzymasz sznurek i poruszasz nim po podłodze bądź też w powietrzu – kot rozpoczyna skakać oraz gonić. Celem gry dla kota jest złapać zabawkę a dla ciebie jest to, aby zachęcić kota, aby pragnął dostać zabawkę. Po tej grze ważne jest, aby kot złapał zabawkę. Jeśli twój kot goni zabawkę, ale nie jest w stanie jej złapać, będzie w ostateczności tracił zainteresowanie grą. Niech twój kot capnie zabawkę tak często, jak twierdzisz to za słuszne. Koty mają oczywisty instynkt łowiecki i ten typ gry jest dla nich interesujący.

Odrobina techniki dla wzbogacenia kocich zabaw
Zabawki elektroniczne które oferuje sklep zoo to współczesne wymysły mające na celu zainteresowanie kota bez własnej interwencji. Na ogół obsługiwane są przez prąd czy też baterie. Przykładem ma prawo być zabawka mysz w domu. Funkcjonuje na energię elektryczną i ma prawo być ustawiona na działanie w określonym czasie. Powiedzmy, że wyjeżdżasz do pracy wcześnie rano, twój kot będzie prawdopodobnie ucinał sobie drzemkę oraz obudzi się w połowie poranka wyglądając za czymś do zrobienia. Ustaw mysz, a jej dźwięk będzie pociągać uwagę kota. Drobna myszka porusza się przez różnorodne przeszkody w twoim domu. Twój kot będzie próbował złapać myszy podczas tych wędrówek. Po jakimś czasie się wyłączy, a wtedy kotek powraca do drzemki.

 

Tags:  , ,