Ćwiczenia w mieszkaniu

buty sportowe
Wielu ludziom rozrywka w domu kojarzy się przede wszystkim z brakiem aktywności fizycznej. Wylegiwanie się przed telewizorem, czy długie godziny spędzone z komputerem oczywiście, mogą stanowić poniektórym dość interesującą formę rozrywki, lecz czy właściwą? Nie do końca. Ludzki organizm domaga się aktywności ruchowej, a mieć to na uwadze powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace siedzące. Jak zatem powinna wyglądać właściwa rozrywka po pracy, w domowym zaciszu? Sposobów jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.

We dwoje
buty sportowe
Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Na pewno znacznie więcej rozrywki może dostarczyć ciekawa gra, w której można uczestniczyć we dwoje. Więc dlaczego nie ping pong? Stół po ping ponga zajmuje niewielką ilość miejsca, a sama gra potrafi dostarczyć niesamowitych emocji. Aktywność ruchowa, rozrywka, pozytywne współzawodnictwo to tylko nieliczne plusy tejże gry.

Ping pong naprawdę potrafi porwać, a to pozwoli odprężyć się psychicznie i oderwać się na chwilę od pracy. Jeżeli jednak ktoś nie ma ochoty na tak wymagającą fizycznie grę, jaką bez wątpienia jest ping pong, może postawić na coś mniej wymagającego. Tutaj można by zastanowić się nad stołem do bilardu. Oczywiście, stoły bilardowe (o2market – stoły bilardowe) zajmują znacznie więcej miejsca niż stoły do ping ponga, ale także są interesującą formą rozrywki dla kilku osób.

ćwiczenia fizyczne - pompki
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Co więcej posiadanie stołu bilardowego będzie też atrakcyjne w oczach gości, których przyjmujemy w domu. Zatem jeśli ktoś dysponuje wystarczającą ilością miejsca i mógłby pozwolić sobie na stół bilardowy w domu – dlaczego by nie?

W pojedynkę
Czasami jednakże zdarza się tak, iż brakuje współtowarzysza zatem po nużącym dniu pracy w grę wchodzi jedynie samodzielna rozrywka. W tym miejscu trzeba wspomnieć o czymś takim, jak atlas do ćwiczeń. Jest to dobra rzecz, która pozwoli oderwać się od problemów, odreagować stres i dać ujście negatywnym emocjom, jakie zbierają się w nas w ciągu dnia. Poza tym worek zajmuje naprawdę mało przestrzeni, a zawsze można go zdjąć i schować. Jeśli atlas, to oczywiście także orbitrek (instrukcja użytkownia orbitreków). Potrzebne są po to, aby móc uderzać mocniej i dłużej – żeby całkowicie wyładować stres ciężkiego dnia.
Tags:  , , , ,