Category Klasa-str

Nauka to potęgi klucz

Co po maturze? Szkoła policealna!
Za chwilę maturzyści staną przed dylematem, jaką uczelnię wybrać. w jakim kierunku chcą się kształcić i co z ich przyszłością. Na jaki kierunek będą aplikować i w jakiej miejscowości będą studiować.
Read More

Doszkalające studia podyplomowe

Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Jakiego rodzaju studia podyplomowe, Kraków proponuje przyszłym studentom, przekonać się można szperając w Internecie, na stronach www poszczególnych uczelni. Bogata oferta, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych oraz starszych. Innego typu uczelnie, proponujące studia gastronomiczne, również mogą się poszczycić bardzo dużo kierunków kształcenia do wyboru. Studia podyplomowe mogą zaoferować wykłady i ćwiczenia na wysokim poziomie. Największa baza zajęć do wyboru zadowoli również bardzo wymagających i spragnionej wiedzy młodzieży.
Read More

W jaki sposób zadbać o swoje kwalifikacje zawodowe?

kierowca
Nieustanne zwiększanie kwalifikacji zawodowych jest rzeczywiście kluczowym w dniu dzisiejszym procesem. Czasem nakazują to przepisy, czasem firma, a czasami jest to indywidualna decyzja. Możliwości zdobywania nowych kwalifikacji jest cała masa, więc warto się zapoznać z możliwymi opcjami i wytypować dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie.
Read More

Tłumacz języka rosyjskiego to zawód wymagający dogłębnej wiedzy, posługiwania się także językiem obcym w mowie i w piśmie

Rosjanie
Język ruski przynależy do grupy języków starosłowiańskich i jest jednym z trzech wschodniosłowiańskich języków. Tłumacz języka obcego to fach jak każdy inny i posiada własną specyfikę i praktyczne wymagania. Sam proces tłumaczenia potrzebuje podwyższonej uwagi i poznania tego co się mówi w myśli, to znaczy musimy zacząć myśleć w języku którym mówimy. Ogromne wartości ma bardzo dobrze rozwijane zdolności analityczne i poszukiwawcze, pomysłowość oraz wspaniała pamięć.
Read More

Jak spowodować, że w prowadzonej przez Ciebie firmie będą pracowali sporo lepsi pracownicy?

Szkolenia i konferencje
Chociaż bardzo często biznesmeni nieco zapominają o tym jak niezmiernie istotne jest odpowiednie wyszkolenie pracowników, to prawda jest taka, że na szczęście nieustannie zwiększa się w Polakach świadomość ekonomiczna.
Read More