Category historia

Doszkalające studia podyplomowe

Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Jakie studia podyplomowe, Kraków oferuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w sieci, na stronach www różnych uczelni. Bogata oferta, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży oraz starszego pokolenia. Innego rodzaju uczelnie, oferujące studia gastronomiczne, również mogą się poszczycić bardzo dużo kierunków kształcenia do wyboru. Studia podyplomowe proponują wykłady oraz ćwiczenia na najwyższym poziomie. Szeroka baza ćwiczeń do wyboru zachęci również najbardziej wymagających i spragnionej wiedzy młodzieży.
Read More

W jaki sposób odbywa się proces certyfikacji ISO 29990 i jakie to daje korzyści?

Rozliczenia PIT przez internet
Odpowiednikiem normy ISO 9001 dla firm zajmujących się organizowaniem szkoleń jest standard ISO 29990:2010. Definiuje on fundamentalne wymagania dla podmiotów, które są dostawcami świadczeń szkoleniowych.
Read More

Porady prawne na wagę złota

Prawo
W Internecie łatwo odnaleźć informacje na niemal wszystkie zagadnienia.
Read More

Coroczny, nielubiany obowiązek każdego obywatela. Jak sprawnie i błyskawicznie wypełnić swoją deklarację podatkową?

Rozliczenie PIT
Każdy obywatel w kraju winien orientować się w najważniejszych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem jego państwa. Jest to wiedza konieczna w tym celu, aby w prawidłowy i efektywny sposób funkcjonować na co dzień. Nie ulega wątpliwości, że wiedza w tym obszarze jest pomocna. Znając swoje obowiązki oraz prawa możemy załatwić dla siebie konkretne korzyści w zróżnicowanych obszarach.
Read More

Co jest potrzebne do poprawnego funkcjonowania placu zabaw?

kontrola placu zabaw
Wszystkie dzieci uwielbiają się bawić, jednak niezwykle ważne jest to, żeby w tym czasie nie wydarzyło się nic nieoczekiwanego. Co prawda aktualnie na placach zabaw nie ma już raczej starych oraz skorodowanych sprzętów, jednak niestety czasami zdarzają się takie wykonane w słabej jakości.


Może dotyczyć to praktycznie każdego będącego na placu zabaw sprzętu, czyli karuzeli czy zjeżdżalni.
Read More